Finaum - firma, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

Jako Finaum działamy w branży finansowej już od wielu lat. Mamy liczne sukcesy w kwestii poszukiwania najlepszych ofert finansowania dla naszych klientów indywidualnych i biznesowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi Finaum były jak najwyższej jakości. Wiemy, jak istotne jest szybkie znalezienie korzystnej formy finansowania, a także pomoc w wyjściu z trudnych sytuacji życiowych. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie ubiegania się o kredyty i pożyczki.

Wspólnie pozbywamy się problemów finansowych, a także poszukujemy ciekawych ofert kredytów i pożyczek - zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych!

Doskonale wiemy, jak złożone potrafią być procedury bankowe w kwestii ubiegania się o kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, a nawet firmowe opcje finansowania. Na przestrzeni lat opracowaliśmy skuteczne metody pozyskiwania atrakcyjnych kosztowo ofert kredytów/pożyczek. Wszystkim naszym klientom pomagamy w dopełnianiu formalności kredytowych, porównywaniu propozycji finansowania, a nasi eksperci są niezawodną bazą wiedzy dla każdego, kto szuka kompleksowego doradztwa w zakresie finansów.

Dajemy realne szanse osobom prywatnym na zredukowanie swoich kłopotów finansowych do minimum — nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej lub braku zdolności wynikającej z niskich dochodów i dużych obciążeń długami. Wspieramy też przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć skrzydła lub pozyskać dodatkowe pieniądze na pokrycie bieżących kosztów działalności w trudniejszym okresie.

Dlaczego Finaum? Sprawdź, czym się wyróżniamy!

Doświadczenie

Głównym wyróżnikiem Finaum jest wieloletnie doświadczenie. Na przełomie lat opracowaliśmy naprawdę skuteczne metody działania w zakresie pomocy w poszukiwaniu najciekawszych na rynku ofert finansowania. Doświadczenie najczęściej idzie w parze z wiedzą oraz wysoką jakością świadczonych usług — reprezentujemy więc wszystko to, co najlepsze!

Pełne zaangażowanie

We wszystkie działania w zakresie pozyskiwania ofert kredytów i pożyczek angażujemy się w maksymalnym stopniu. Naszym klientom pomagamy nie tylko w porównaniu propozycji finansowania, ale także wskazujemy na opcje, które są warte uwagi. Dodatkowo pomagamy w dopełnianiu formalności kredytowych, co pozwala na szybkie i bezproblemowe pozyskanie dodatkowej gotówki.

Wiedza i certyfikaty

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na zdobycie niezbędnej wiedzy w zakresie finansów, a dokładniej kredytów i pożyczek pozabankowych. Liczne certyfikaty potwierdzają szerokie umiejętności naszych ekspertów kredytowych, a także wiedzę, którą wykorzystujemy podczas codziennych działań. Wyjście z trudnej sytuacji finansowej, a także pozyskanie dodatkowych środków jest naprawdę proste.

Bezpieczeństwo

Dane przesyłane przez nasz formularz kontaktowy, są w 100% bezpieczne. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się komfortowo na etapie poszukiwania ofert finansowania, a także podczas kontaktu z ekspertem kredytowym Finaum. Korzystamy z popularnych form weryfikacji tożsamości, przetwarzamy dany przez zabezpieczone formularze, a wszelkie dane przechowujemy na wysoce zabezpieczonych serwerach.

Nienaganne opinie

Wystarczy sprawdzić opinie zadowolonych kredyto- i pożyczkobiorców na temat Finaum, aby przekonać się, że naprawdę warto skontaktować się z naszym ekspertem kredytowym. Według zadowolonych klientów działamy szybko, nienagannie i kompleksowo — a to zasługuje na najlepsze opinie. Stale podnosimy jakość świadczonych usług, o czym świadczą opinie konsumentów.

Przejrzysta oferta

Naszym wyróżnikiem jest przejrzystość oferty kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych oraz pożyczek pozabankowych. W Finaum proponujemy też kredyty firmowe na różne cele, które pozwalają przedsiębiorcom na wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Wszystkie propozycje finansowania dokładnie weryfikujemy oraz nie ukrywamy żadnych kosztów finansowania w przedstawianych ofertach.

Finaum w liczbach - to warto wiedzieć!

+10
LAT DOŚWIADCZENIA
+15
EKSPERTÓW KREDYTOWYCH
+1000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Nasza załoga to wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w branży finansowej. Eksperci pracujący w Finaum cechują się odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem w zakresie pozyskiwania ofert kredytów i pożyczek — zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnego źródła finansowania.

Wyróżnia nas prokonsumenckie podejście do każdego klienta, szybkość działania oraz pełna pomoc w zakresie dopełniania formalności kredytowych, które często są niezrozumiałe dla osób bez jakiegokolwiek doświadczenia w branży finansowej.

Finaum - klucz do rozwiązania problemów finansowych

Od początku działalności w branży finansowej stosujemy zasady dobrych praktyk podczas poszukiwania ofert finansowania dla naszych klientów. Możemy pomóc również Tobie wyjść na prostą z ciężkiej sytuacji finansowej.
Porównywanie wielu ofert kredytów i pożyczek w jednym miejscu.
Pełna pomoc w zakresie dopełniania formalności kredytowych.
Rzetelna analiza potrzeb klienta prywatnego lub firmy.
Kredyt i pożyczka jest szyta na miarę.
Dogodne warunki współpracy.
Ponad 10 lat doświadczenia.
Zawsze szukamy rozwiązań, które będą korzystne dla wszystkich naszych klientów — zarówno biznesowych, jak i osób prywatnych. Jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe ofert kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, na spłatę chwilówek, a nawet pod zastaw nieruchomości. Chętnie zajmujemy się też skomplikowanymi sprawami związanymi z trudnymi kredytami.

Dla ekspertów Finaum nie ma rzeczy niemożliwych — są tylko takie, które wymagają więcej uwagi i zaangażowania!

Wolisz porozmawiać?

Eksperci kredytowi Finaum chętnie z Tobą porozmawiają i pomogą Ci rozwiązać problemy finansowe.

Tel: +48 732 081 159

Szukasz wyjścia z trudnej sytuacji życiowej? Firmowe finanse są chwilowo w kiepskiej kondycji? W Finaum wiemy, jak rozwiązywać takie problemy!

Główny profil działalności Finaum to kompleksowa pomoc w poszukiwaniu ofert kredytów i pożyczek, doradztwo finansowe, a także wsparcie w dopełnieniu formalności na etapie ubiegania się o dodatkowe pieniądze.

Działamy zgodnie z prokonsumenckim podejściem do każdego klienta, dlatego jasno określamy warunki współpracy oraz nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Wystarczy skontaktować się z naszym ekspertem kredytowym, a ten jak najszybciej znajdzie korzystne rozwiązania finansowe dla Ciebie czy nawet Twojego przedsiębiorstwa!

Co słychać na naszym blogu?

Pożyczka dla zadłużonych - co to takiego?

Pożyczki dla osób zadłużonych to najczęściej pozabankowe formy finansowania, które na etapie ubiegania się o wsparcie nie wymagają zbyt wielu formalności do załatwienia. W przypadku osób z zadłużeniami jest to naprawdę korzystne rozwiązanie, które pozwala na zminimalizowanie zdobycie dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel. Zasada działania jest podobna jak w przypadku popularnych pożyczek bez BIK […]

Czytaj wpis
Kim jest dłużnik wekslowy?

Dłużnik wekslowy to osoba, która zdecydowała się na złożenie podpisu na wekslu oraz jest za niego w 100% odpowiedzialna i zobowiązana do ewentualnego uregulowania zadłużenia. Mianem dłużnika wekslowego nazywamy też: remitenta, trasanta, indosanta, awalistę oraz wyręczyciela. Szczegółowe wyjaśnienia tych pojęć znajdziesz w dalszej części tego artykułu. Dłużników wekslowych dzielimy na wtórnych oraz głównych. Zgodnie z […]

Czytaj wpis
Koszty komornicze - co to za opłaty?

Wszystkie czynności realizowane przez komornika są odpłatne. Niestety odzyskiwanie należności (nawet tych niewielkich) zawsze wiąże się z naliczeniem kosztów komorniczych. Te są uzależnione od wartości odzyskanych środków na poczet spłaty wierzytelności. Postępowanie egzekucyjne to czynności, które polegają na odzyskaniu zaległych wierzytelności, które nie zostały dotychczas spłacone przez dłużnika. Nawet niewielkie kwoty zadłużenia mogą generować koszty […]

Czytaj wpis
PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL