Kredyt i pożyczka pod zastaw domu

W dzisiejszych czasach wiele osób zastanawia się nad tym, gdzie szukać najlepszych ofert na kredyty hipoteczne pod zastaw nieruchomości. Z pomocą naszego Centrum Finansowego Finaum to wyjątkowo proste. Z nami bez żadnego problemu znajdziesz kredyt pod zastaw mieszkania lub domu, gdzie środki przeznaczysz np. na remont nieruchomości. Nie czekaj i zdecyduj się na takie zabezpieczenie kredytu!

Kredyt i pożyczka pod zastaw domu

Kredyty pod zastaw domu lub inaczej kredyt pod hipotekę to forma finansowania, która skierowana jest do osób, które chcą otrzymać dodatkowe pieniądze, ale, np. nie mają wystarczającej zdolności kredytowej. Warto dodać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości jest dostępna wyłącznie dla osób, które mają pełne prawo do domu będącego zabezpieczeniem finansowania.

Dowiedz się więcej o tym, jaka wartość nieruchomości pozwala na zaciągnięcie kredytu pod zastaw domu i na jakie warunki możesz liczyć jako przyszły kredytobiorca.

Możliwość przeznaczenia środków na dowolnie wybrany cel

Spore szanse na większą kwotę pożyczki - zależnie od wartości domu

Minimum formalności do załatwienia na etapie wnioskowania

Jasno określone warunki finansowania

Porozmawiajmy o kredycie lub pożyczce pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw nieruchomości załatwiana online z pomocą naszego eksperta Finaum to szansa na zdobycie dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje szanse na zdobycie kredytu pod zastaw domu będą jak największe — nie czekaj i porozmawiaj z naszymi ekspertami.


Kredyt pod zastaw domu — dodatkowa gotówka na dowolny cel!

Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu lub innej nieruchomości jest dostępna dla każdego, kto spełnia podstawowe warunki finansowania w banku. Aby uzyskać kredyt pod zastaw domu na dowolnie wybrany cel, wystarczy skontaktować się z nami, a pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności kredytowych. Działamy kompleksowo, zajmując się jednocześnie porównywaniem najciekawszych ofert kredytów pod zastaw domu lub mieszkania, a także przeprowadzamy kredytobiorców przez proces wnioskowania od początku do końca.


Kredyt pod zastaw nieruchomości — czy każdy może z niego skorzystać?

Jeśli chodzi o kredyt pod zastaw domu, kluczowym warunkiem pozwalającym na pozyskanie dodatkowej gotówki z taką formą zabezpieczenia jest posiadanie praw własności nieruchomości. Niestety, ale nie ma możliwości, aby zaciągnąć pożyczkę pod zastaw mieszkania osoby trzeciej. W przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu warunki finansowania są podobne, jak dla innych produktów bankowych. Wystarczy zdolność kredytowa, brak negatywnych wpisów w BIK oraz pełnoletność.


Kredyt i pożyczka pod zastaw — co warto wiedzieć?

Czym jest kredyt pod zastaw domu?

Kredyt hipoteczny może być pewną formą zobowiązania, gdzie zabezpieczeniem będzie dom lub inna nieruchomość. Warto jednak wiedzieć, że pożyczki pod zastaw domu są dostępne na dowolnie wybrany cel — ten nie musi być związany z remontem nieruchomości, choć oczywiście może. To rozwiązanie finansowe, które pozwala na wykorzystanie kupionego wcześniej lokum jako formę zabezpieczenia zobowiązania. Istotne jest jednak to, iż nieruchomość obciążona jeszcze niespłaconą hipoteką nie może zostać wykorzystana jako zabezpieczenie do kredytu pod zastaw domu.

Jeśli zdecydujesz się na ustanowienie zabezpieczenia, czyli hipoteki na nieruchomości — finalnie oferta kredytu będzie znacznie atrakcyjniejsza, aniżeli np. kredyt gotówkowy w banku. Osoby, które chcą otrzymać kredyt pod zastaw domu, koniecznie powinny skontaktować się z ekspertem Finaum — w ten sposób można znacznie łatwiej i szybciej dopełnić niezbędnych formalności.

Czy kredyt pod zastaw mieszkania własnościowego jest trudny do uzyskania?

Ustanowienie hipoteki na nieruchomości daje znacznie większe możliwości na etapie pozyskiwania finansowania. W przypadku takich ofert możesz liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki kredytu z długim okresem kredytowania. Oczywiście kredyt pod zastaw domu nie zwalnia z obowiązku posiadania zdolności kredytowej na odpowiednim poziomie. Można śmiało powiedzieć, że kredyt, dla którego zabezpieczeniem będzie zastaw mieszkania jest dość prosty do uzyskania, a często nawet można liczyć na znacznie atrakcyjniejsze warunki w porównaniu do standardowych produktów bankowych. Wystarczy skorzystać z pomocy eksperta kredytowego Finaum, aby sprawdzić swoje możliwości i szanse na pozyskanie takiego finansowania.

Kredyt pod zastaw domu — na jakie warunki można liczyć?

Jeśli chodzi o to, jak wygląda kredyt pod zastaw domu, warto wyróżnić kilka charakterystycznych warunków finansowania. Instytucje finansowe dają całkiem spore możliwości wyboru nie tylko w kwestii zabezpieczenia pożyczki, ale także dopasowania parametrów kredytu do swoich potrzeb. Oto kilka elementów wspólnych dla większości ofert finansowania dla osób, które są właścicielami nieruchomości pod zastaw:

  • kwota kredytu nie przekracza najczęściej 60% wartości nieruchomości,
  • okres finansowania to maksymalnie 25 lat,
  • możliwość spożytkowania środków na dowolnie wybrany cel,
  • zmienne lub stałe oprocentowanie do wyboru,
  • bezproblemowa wcześniejsza spłata kredytu.

Warto też dodać, że podczas ubiegania się o kredyt pod zastaw domu, bank musi najczęściej zrealizować odpłatną wycenę nieruchomości, na podstawie której ustalona zostanie finalna kwota kredytu.

Kredyt pod zastaw domu - jakie dokumenty są potrzebne?

Jeśli zdecydujesz się na kredyt pod zastaw mieszkania lub domu, musisz skompletować szereg dokumentów:

  • akt notarialny,
  • odpis z ksiąg wieczystych,
  • wycenę nieruchomości,
  • podstawową dokumentację dochodową.

Na tej podstawie kredytodawca będzie w stanie zweryfikować Twoją sytuację finansową i ocenić możliwość przyznania finansowania w kwocie wskazanej we wniosku kredytowym. Na taką formę finansowania można zdecydować się tylko wtedy, jeśli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości. Zaciągnięcie kredytu pod zastaw domu lub mieszkania, które jest własnością osoby trzeciej nie jest możliwe.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu pod zastaw domu?

Przed złożeniem wniosku o kredyt pod zastaw domu, warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego, np. w Centrum Finansowym Finaum. Dlaczego? Otóż to wygodny sposób, aby znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę kredytu, dla którego zabezpieczeniem będzie dom. Obciążenie nieruchomości hipoteką oczywiście wyklucza zaciągnięcie kolejnego kredytu pod zastaw takiego domu lub mieszkania — ten może zostać zabezpieczeniem dopiero wtedy, kiedy stanie się w 100% własnością kredytobiorcy. Jako właściciel mieszkania/domu masz pełne prawo do tego, aby spróbować zaciągnąć pożyczkę hipoteczną pod zastaw nieruchomości.


Dlaczego warto wziąć kredyt pod zastaw domu w Finaum?

Możliwość porównania ofert wielu banków w jednym miejscu

Brak zbędnych formalności do dopełnienia

Pełna pomoc na etapie wnioskowania i kompletowania dokumentów

Zero ukrytych kosztów

Jasno przedstawione warunki finansowania

Opcja pozyskania środków na dowolnie wybrany cel

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Jakie nieruchomości obejmuje kredyt pod zastaw domu?

Jeśli chodzi o kredyt pod zastaw domu, warto wiedzieć, że nie tylko dom jednorodzinny lub bliźniak może stać się zabezpieczeniem finansowania. Dotyczy to także innych obiektów, a mianowicie: mieszkania, działki budowlanej pod zabudowę jednorodzinną.

Jakie dokumenty są wymagane do kredytu pod zastaw domu?

Do ubiegania się o kredyty pod zastaw domu wymagane są zawsze dodatkowe dokumenty. Są to między innymi: akt notarialny lub umowa darowizny — potwierdzenie posiadania praw własności do nieruchomości, odpis z księgi wieczystej nieruchomości, zaświadczenia o dochodach wnioskodawców, poprawnie uzupełniony wniosek kredytowy. Przyda się także wycena, która będzie stanowić potwierdzenie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Kto może ubiegać się o kredyt pod zastaw domu?

O kredyt pod zastaw nieruchomości może ubiegać się każdy, kto: ma ukończone co najmniej 18 lat, ma pełną zdolność do czynności prawnych, ma zdolność kredytową oraz ma prawa własności do nieruchomości, która finalnie ma zostać zabezpieczeniem finansowania. Jakie banki udzielają kredytów pod zastaw domu w Polsce? Kontaktując się z ekspertem Centrum Finansowego Finaum, możesz liczyć na przedstawienie wielu atrakcyjnych ofert finansowania, które pochodzą od takich banków, jak np. ING, Santander PKO BP.

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki pod zastaw domu?

Zabezpieczenie kredytu na danej nieruchomości pozwala na uzyskanie kwoty kredytu w wysokości stanowiącej do 80% wartości nieruchomości. Oczywiście finalna kwota dostępna dla kredytobiorcy zależy od indywidualnych możliwości finansowych, czyli zdolności kredytowej.

Na jaki cel można przeznaczyć kredyt pod zastaw mieszkania?

Kredyty pod zastaw domu można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel — zarówno na remont nieruchomości, zakup nowego samochodu, wakacje dla całej rodziny, jak i zakup sprzętu RTV i AGD do domu.

Co wpływa na całkowite koszty kredytu pod zastaw nieruchomości?

Całkowity koszt przyznania finansowania z zabezpieczeniem na nieruchomości zależny jest od standardowych warunków kredytowych, a mianowicie: oprocentowania, RRSO, prowizji banku, okresu spłaty oraz maksymalnej kwoty kredytu.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o kredyt pod zastaw domu

Zabacz inne kredyty w Finaum!

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.

Kredyt pod zastaw działki

Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.

Pożyczka gotówkowa

Można powiedzieć, że kredyt gotówkowy to standard, jeśli chodzi o zobowiązania finansowe w Polsce. To najchętniej wybierana forma pozyskiwania dodatkowej gotówki przez wielu konsumentów. Warto mieć na uwadze fakt, iż kredytobiorca powinien wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową oraz nie mieć negatywnych wpisów w BIK. Wtedy pozyskanie dodatkowych środków w ramach kredytu gotówkowego jest naprawdę proste.

Kredyt inwestycyjny

W Finaum proponujemy przede wszystkim ciekawe oferty kredytów inwestycyjnych dla przedsiębiorców. W ten sposób możesz pozyskać dodatkowe pieniądze dla swojej firmy na dowolny cel związany z inwestowaniem w rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła lub zdobyć nowoczesny sprzęt technologiczny dla swojego zakładu przemysłowego, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj propozycje kredytów inwestycyjnych. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, z jakiego korzysta wiele firm w Polsce i na całym świecie!

Kredyt bez zdolności

Wiele osób w dzisiejszych czasach potrzebuje dobrego źródła finansowania – nawet bez zdolności kredytowej i z negatywną historią w BIK. W Centrum Finansowym Finaum proponujemy kompleksowe doradztwo oraz pomoc w zakresie poszukiwania atrakcyjnych warunków finansowania w ramach kredytu bez zdolności.

Kredyt dla firm

Kredyty firmowe to dobra forma pozyskiwania dodatkowej gotówki dla przedsiębiorstwa. Decydując się na nowe zobowiązanie bankowe w formie kredytu firmowego: inwestycyjnego, obrotowego lub hipotecznego, możesz szybko rozwinąć działalność gospodarczą, a także poprawić płynność finansową. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Finaum.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL