Pożyczka gotówkowa

Osoby, które potrzebują pozyskać dodatkowe pieniądze w stosunkowo krótkim czasie, mogą skorzystać z pożyczki gotówkowej. W Finaum proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze formy finansowania, które można pozyskać z minimum formalności. Z pomocą naszego eksperta otrzymasz korzystną pożyczkę gotówkową.
Pożyczka gotówkowa

Pożyczki gotówkowe mogą występować w różnych formach. Te udzielane są zarówno przez banki, jak i firmy pożyczkowe. Wystarczy, że sprawdzisz dostępne oferty na kredyt gotówkowy online, jak i pożyczki, a na pewno znajdziesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Z pomocą eksperta kredytowego Finaum, znalezienie oferty pożyczki gotówkowej, jak i dopełnienie formalności jest znacznie łatwiejsze! Sprawdź sam!

Minimum formalności do załatwienia

Pożyczka gotówkowa skrojona na miarę

Brak ukrytych opłat

Pożyczka gotówkowa na dowolny cel

Porozmawiajmy o pożyczce gotówkowej

Jeśli już zdecydujesz się złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową, koniecznie zrób to z pomocą Centrum Finansowego Finaum! Chcesz mieć pożyczkę gotówkową na preferencyjnych warunkach, gdzie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie na atrakcyjnym poziomie? Porozmawiaj z naszym ekspertem!


Pożyczka czy kredyt gotówkowy - co warto wybrać?

Zastanawiasz się, co będzie lepsze - kredyt czy pożyczka gotówkowa? Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Internetowa pożyczka gotówkowa to forma finansowania, gdzie pożyczana jest określona kwota na jasno ustalonych warunkach. Z pomocą eksperta Finaum będziesz w stanie zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę online, której całkowita kwota do spłaty będzie stosunkowo niewielka.


Porównaj oferty pożyczek gotówkowych!

Wybierając Centrum Finansowe Finaum, możesz zaciągnąć najtańszy kredyt lub pożyczkę gotówkową nawet w jeden dzień. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem. Wspólne porównanie ofert banków i firm pożyczkowych pozwoli Ci na wybór najkorzystniejszej formy finansowania, która nie będzie nadmiernym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

Z nami na pewno podpiszesz umowę szybkiego kredytu gotówkowego lub pożyczki - z minimum formalności i bez ukrytych opłat!


Najtańsza pożyczka gotówkowa - znajdziesz ją w Finaum!

Jak złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę gotówkową?

Wnioskowanie o pożyczkę gotówkową nie jest trudne, szczególnie jeśli zdecydujesz się na pomoc eksperta kredytowego Finaum. Procedura ubiegania się o pożyczkę gotówkową na dowolny cel ogranicza się do uzupełnienia wniosku pożyczkowego, a także zbadania zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. W Centrum Finansowym Finaum w pierwszej kolejności zajmujemy się weryfikacją możliwości finansowych klienta, przedstawiamy ranking kredytów gotówkowych i pożyczek, a finalnie pomagamy w dopełnieniu niezbędnych formalności pożyczkowych.

Ile kosztuje pożyczka gotówkowa i kto jej udziela?

Całkowita kwota kredytu lub pożyczki zależy od kilku standardowych czynników, a mianowicie:

 • oprocentowania,
 • RRSO,
 • prowizji banku/firmy pożyczkowej,
 • całkowitej kwoty zobowiązania,
 • okresu spłaty.

Decydując się na pożyczkę gotówkową w firmie pożyczkowej, możesz liczyć na szansę pozyskania dodatkowych środków z minimum formalności - nawet bez zaświadczeń o dochodach czy wyciągach z konta bankowego. Możesz też wnioskować o kredyt gotówkowy, którego koszty całkowite będą podobne. Wymaga to jednak dopełnienia większej ilości formalności, choć z pomocą eksperta Finanum proces wnioskowania jest wyjątkowo prosty i przyjemny.

Kto może zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

O pożyczkę gotówkową online może ubiegać się praktycznie każdy, kto:

 • ukończy minimum 18 lat,
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych,
 • posiada własne konto bankowe,
 • wykazuje odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

Oczywiście warunki finansowania w poszczególnych instytucjach są różne, dlatego warto sprawdzić wcześniej ranking przygotowany przez eksperta Finaum, aby wybrać najtańszy kredyt gotówkowy lub pożyczkę, dopasowaną do swoich potrzeb.

Kalkulator pożyczki gotówkowej online - jak to działa?

Aby szybko poznać całkowity koszt pożyczki, warto skorzystać z internetowego kalkulatora. W ten sposób dowiesz się nie tylko, jakie jest oprocentowanie pożyczki, ale także dokonasz kalkulacji miesięcznej raty zobowiązania. Takie działanie pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję i zdecydować się na pożyczkę gotówkową online.

Jeśli nie chcesz samodzielnie korzystać z internetowych kalkulatorów pożyczek, możesz skorzystać z pomocy Centrum Finansowego Finaum. Dzięki temu formalności oraz porównanie ofert zrealizujesz online, bez wychodzenia z domu.

Umowa pożyczki gotówkowej - co powinna zawierać?

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej (lub w banku), koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych elementów, jakie powinna zawierać umowa z instytucją finansującą. Oto kilka z nich:

 • data i miejsce zawarcia umowy,
 • dokładne dane stron umowy - pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy,
 • przedmiot umowy,
 • warunki zwrotu pożyczki,
 • podpisy obu stron.

Czy warto wziąć pożyczkę gotówkową?

Jeśli chodzi o pożyczki gotówkowe, ubezpieczenie finansowania w tym przypadku najczęściej nie jest wymagane, szczególnie jeśli wybierzesz ofertę firmy pozabankowej. Zdecydowanie warto pomyśleć o zaciągnięciu pożyczki gotówkowej, gdzie kwota pożyczki może wynieść nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed zaciągnięciem nowego zobowiązania przez internet, warto też wziąć pod przeanalizować opinie pożyczkobiorców na temat danych firm pożyczkowych oraz banków. To rzetelne źródło informacji o pożyczkodawcach.

Każdy, kto chce w krótkim czasie pozyskać dodatkową gotówkę na dowolnie wybrany cel oraz z atrakcyjną formą spłaty, powinien skontaktować się z Finaum. Ekspert zajmie się nie tylko porównaniem dostępnych ofert, ale także weryfikacją zdolności kredytowej klienta oraz pomocą na etapie wnioskowania o pożyczkę.


Dlaczego warto wziąć pożyczkę gotówkową w Finaum?

Wiele ciekawych ofert finansowania w jednym miejscu

Pomoc w zakresie obliczania zdolności kredytowej

Wnioskowanie o pożyczkę online z minimum formalności do załatwienia

Pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty pożyczki lub kredytu gotówkowego

Bezpłatne doradztwo kredytowo-pożyczkowe

Decyzja o przyznaniu pożyczki nawet w jeden dzień

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Czy banki udzielają pożyczek gotówkowych?

W Polsce niektóre banki udzielają pożyczek gotówkowych, jak np. Alior Bank, PKO BP, Santadner, ING Bank. Jeśli chcesz poznać wszystkie najkorzystniejsze oferty finansowania, koniecznie skontaktuj się z Finaum - gwarantujemy, że nie pożałujesz i zdobędziesz zarówno kredyt gotówkowy przez internet, jak i atrakcyjną ofertę pożyczki.

Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki gotówkowej?

Nie da się jednoznacznie określić tego, jaki jest maksymalny dostępny okres spłaty pożyczki gotówkowej. Wszystko zależy od indywidualnych parametrów finansowania proponowanych przez pożyczkodawcę. W niektórych przypadkach okres spłaty może sięgać nawet do kilkudziesięciu miesięcy.

Na jaki cel można przeznaczyć kwotę pożyczki gotówkowej?

Decydując się na pożyczkę gotówkową, możesz przeznaczyć pozyskane środki na dowolnie wybrany cel. Po wpłynięciu środków na rachunek bankowy możesz wydać je zarówno na prezenty świąteczne, remont samochodu lub nawet zakup sprzętu RTV i AGD do mieszkania.

Co wpływa na całkowite koszty pożyczki?

Na całkowity koszt pożyczki wpływają przede wszystkim odsetki, które generowane są na podstawie RRSO, oprocentowania oraz okresu spłaty pożyczki. Przed zaciągnięciem pożyczki warto wziąć pod uwagę właśnie te parametry, aby wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie.

Czy wniosek o pożyczkę można złożyć online?

Oczywiście, że tak! Z pomocą eksperta kredytowego Finaum wniosek o przyznanie pożyczki złożysz przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. To minimum formalności do załatwienia orz szansa na dodatkową gotówkę jeszcze w ten sam dzień.

Kiedy warto wziąć kredyt, a kiedy pożyczkę gotówkową?

Wniosek o kredyt gotówkowy warto złożyć wtedy, kiedy chcesz pozyskać jak największą kwotę kredytu oraz masz możliwości finansowe, na zdobycie dodatkowych pieniędzy bezpośrednio od banku. Na ofertę pożyczki gotówkowej możesz się zdecydować nawet w trudniejszej sytuacji finansowej. Z pomocą eksperta Finaum znajdziesz najlepszą formę finansowania, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb oraz możliwości.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o pożyczkę gotówkową

Zabacz inne kredyty w Finaum!

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.

Kredyt pod zastaw działki

Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.

Kredyt na chwilówki

Sprawdź naszą propozycję kredytów na spłatę chwilówek, które są udzielane dla osób chcących pozbyć się pozabankowych form finansowania, szczególnie tych krótkoterminowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem Finaum, a bez problemu zdobędziesz kredyt na chwilówki i zapomnisz o swoich problemach finansowych.

Trudne kredyty

Twoja sytuacja życiowa i finansowa nie jest najciekawsza? Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę, choć niektóre instytucje odmówiły Ci udzielenia kredytu lub pożyczki? Z pomocą eksperta Finaum nawet trudne kredyty nie będą już problemem. Z nami rozwiążesz nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z tzw. trudnymi kredytami dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Kredyt bez zdolności

Wiele osób w dzisiejszych czasach potrzebuje dobrego źródła finansowania – nawet bez zdolności kredytowej i z negatywną historią w BIK. W Centrum Finansowym Finaum proponujemy kompleksowe doradztwo oraz pomoc w zakresie poszukiwania atrakcyjnych warunków finansowania w ramach kredytu bez zdolności.

Kredyt dla spółki

Ciekawą opcją są kredyty firmowe dla spółek, które doskonale sprawdzają się w przypadku spółki akcyjnej, z o.o., komandytowej i wielu innych. Z pomocą eksperta Finaum, można w prosty sposób pozyskać dodatkowe pieniądze dla spółki — nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku do banku lub firmy pożyczkowej.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL