Kredyty inwestycyjna to ciekawa forma finansowania, która pozwala na pokrycie kosztów zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym, ale tylko na cele firmowe. Jesteś zainteresowany ofertą kredytów inwestycyjnych? Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i poszerzyć działalność poprzez zakup środków trwałych i wyposażenie do firmy?
Skontaktuj się z naszym ekspertem i sprawdź, jak działamy w Finaum w zakresie kredytów inwestycyjnych dla firm.
Różne oferty kredytów inwestycyjnych w jednym miejscu
Minimum formalności do dopełnienia
Wsparcie w zakresie dopełniania formalności kredytowych
Szansa na pokrycie do 100% kosztów inwestycji w firmie
Możliwości finansowania inwestycji w firmie jest naprawdę wiele. Planujesz budowę lub zakup hali produkcyjnej? A może wartość inwestycji znacząco przekracza Twój firmowy budżet? Możesz porozmawiać z ekspertem Finaum i skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego dla przedsiębiorców!
Doradca Finaum podpowie Ci czy produkt finansowy, jakim jest kredyt inwestycyjny, będzie dostępny dla Twojej firmy. Wniosek o kredyt inwestycyjny możesz złożyć w różnych bankach. Warto jednak wcześniej sprawdzić szczegółowe informacje na temat konkretnych ofert, a także dokonać porównania propozycji sfinansowania inwestycji w przedsiębiorstwie. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jak pozyskać finansowanie na rozwój firmy.
Pozyskanie dodatkowych środków na pokrycie celów związanych z rozwojem przedsiębiorstwa nie jest trudne. Wystarczy dokonać na wstępie analizy zdolności kredytowej firmy, a następnie sprawdzić warunki otrzymania kredytu w wybranym banku, a także wymagane dokumenty na etapie wnioskowania. Sam proces wnioskowania nie jest mocno skomplikowany, choć wymaga rzetelnego podejścia, szczególnie jeśli chcesz pozyskać nie tylko kredyt, ale i otrzymać dodatkowe pieniądze ze środków unijnych. Pomoc eksperta Finaum może być w tej kwestii nieoceniona.
Coraz popularniejsze kredyty inwestycyjne można wykorzystać przede wszystkim jako pokrycie nakładów inwestycyjnych w przedsiębiorstwie. Oznacza to, że do zobowiązania w tej formie można przeznaczyć na:
Oczywiście to tylko przykładowe formy spożytkowania pieniędzy pozyskanych w ramach kredytu inwestycyjnego dla firmy. Możliwości jest znacznie więcej, choć te zależne są od oferty wybranego banku.
Jeśli chodzi o warunki finansowania w ramach kredytu inwestycyjnego, warto przyjrzeć się nieco bliżej kwestii okresu kredytowania, dostępnych kwot kredytów oraz możliwości realizacji inwestycji za pozyskane środki. Duże przedsiębiorstwa często decydują się na pozyskanie kredytu inwestycyjnego, który pozwoli na sfinansowanie przedsięwzięcia i jednoczesne odciążenie firmowego budżetu, który może zostać przeznaczony na zupełnie inne cele. Oto podstawowe warunki finansowania w ramach kredytu inwestycyjnego:
Przedsiębiorstwa, które stawiają przede wszystkim na prężny rozwój, powinny zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu inwestycyjnego. Budowa hali produkcyjnej to Twoje założenia inwestycyjne na najbliższe lata. Możesz zrealizować je znacznie szybciej. Wystarczy, że zdobędziesz pozytywną decyzję kredytową po złożeniu wniosku do wybranej instytucji finansowej.
Najlepsze oferty kredytów na inwestycje możesz znaleźć z pomocą eksperta Finaum. Jeśli próbowałeś już pozyskać finansowanie w innym banku, koniecznie skontaktuj się z Centrum Finansowym. Otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości a sam remont, zakup lub budowa nieruchomości dla firmy przestanie być problemem spędzającym sen z powiek.
Finalny koszt zaciągnięcia kredytu firmowego na inwestycje jest zależny od kilku czynników takich, jak:
Wysokie kredyty inwestycyjne mogą wygenerować koszty odsetkowe na poziomie nawet kilkuset tysięcy złotych, aczkolwiek przy założeniu długiego okresu finansowania, można mówić o naprawdę atrakcyjnej ofercie, która pozwoli przedsiębiorstwu na utrzymanie płynności finansowej i jednoczesne inwestowanie w nowe technologie czy hale produkcyjne.
Pełne wsparcie eksperta kredytowego
Możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu
Doradztwo w zakresie obliczania zdolności kredytowej firmy
Ekspresowa wypłata środków w ramach kredytu inwestycyjnego
Szansa na pokrycie do 100% kosztów inwestycji
Jasno określone warunki spłaty i całkowite koszty
W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.
Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.
Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.
Maksymalny okres spłaty dla kredytów na inwestycje wynosi do 20 lat. Nie ma jednak nic na przeszkodzie, aby zaciągnąć zobowiązanie na krótszy okres.
Zobowiązania takie, jak kredyt inwestycyjny można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, ale wyłącznie taki, związany z inwestowaniem w nowe technologie lub rozwój przedsiębiorstwa na różnych płaszczyznach.
Proces weryfikacji wniosku w ramach kredytu inwestycyjnego najczęściej nie trwa dłużej niż 1 dzień roboczy. Z pomocą eksperta Finaum procedura wnioskowania często jest jednak znacznie szybsza.
Kredyty inwestycyjne są udzielane wyłącznie przez banki w Polsce. Aby wybrać jak najkorzystniejszą ofertę dla przedsiębiorstwa, wystarczy skontaktować się z Centrum Finansowym Finaum.
Finalna kwota w ramach kredytu na inwestycje zależy od zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, oferty banku, a także kosztów przeprowadzenia inwestycji.
Nie ma żadnej wątpliwości, że współpraca z Finaum to doskonała szansa na pozyskanie finansowania inwestycji dla swojej firmy. Co ciekawe, za pomoc w poszukiwaniu ofert kredytów inwestycyjnych nie zapłacisz ani złotówki.
Ubieganie się o pożyczki gotówkowe z pomocą Finaum jest dziecinnie proste. Taka forma finansowania jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. Wystarczy przeanalizować wszystkie dostępne propozycje, a pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności nie zajmie więcej niż kilkanaście minut. Pożyczki gotówkowe najczęściej są przyznawane na dowolnie wybrany cel, choć w przypadku firm wymagane jest, aby pieniądze były przeznaczone na cel związany z działalnością gospodarczą.
Kredyty firmowe to dobra forma pozyskiwania dodatkowej gotówki dla przedsiębiorstwa. Decydując się na nowe zobowiązanie bankowe w formie kredytu firmowego: inwestycyjnego, obrotowego lub hipotecznego, możesz szybko rozwinąć działalność gospodarczą, a także poprawić płynność finansową. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Finaum.
Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.
Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.
Chcesz ograniczyć swoje wydatki w związku ze spłatą aktualnych zobowiązań kredytowych i pożyczek? W takim razie skorzystaj z oferty konsolidacji zobowiązań. W Finaum zaproponujemy Ci wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na znaczne zmniejszenie wysokości miesięcznej raty zadłużenia.
Na tę formę finansowania możesz zdecydować się wtedy, kiedy wykazujesz odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej lub masz negatywne wpisy w BIK. Kredyty dla zadłużonych są przyznawane na podobnych zasadach, jak pożyczki pozabankowe, gdyż są udzielane z uproszczoną formą weryfikacji wniosku.