Kredyt pod zastaw mieszkania

Poszukujesz jak najlepszej oferty kredytu pod zastaw mieszkania, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę i gdzie szukać najkorzystniejszych ofert? Kontaktując się z naszym ekspertem kredytowym w Finaum, możesz liczyć na kompleksowe przedstawienie najlepszych ofert finansowania. Z nami dopasujesz do swoich potrzeb ofertę pożyczki pod zastaw mieszkania!
Kredyt pod zastaw mieszkania

Zapamiętaj, że kredyt hipoteczny to nie to samo, co kredyt pod zastaw mieszkania. W tym przypadku kluczową rolę odgrywa wartość nieruchomości, która rzutuje na późniejszą dostępną kwotę kredytu w banku lub instytucji pozabankowej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie i chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja zdolność kredytowa, koniecznie wybierz ofertę kredytu pod zastaw mieszkania z ekspertem Finaum!

 

Szansa na wypłatę gotówki w dzień złożenia wniosku

Minimum formalności do załatwienia

Kompleksowa pomoc eksperta na każdym etapie wnioskowania

Wysoka kwota kredytu z opcją zastawu mieszkania

Porozmawiajmy o kredycie pod zastaw mieszkania

Potrzebujesz kredytu, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania? A może chcesz starać się o kredyt pod zastaw mieszkania, ale nie masz doświadczenia w tej kwestii? Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie i wiedzę eksperta Finaum, a żaden kredyt pod zastaw mieszkania nie będzie dla Ciebie problemem. Z nami znajdziesz wyłącznie korzystne oferty finansowania.


Na czym polega kredyt pod zastaw mieszkania?

Kredyt pod zastaw nieruchomości polega po prostu na ustanowieniu hipoteki na mieszkaniach lub domach, które są własnością przyszłego kredytobiorcy. W ten sposób możesz starać się o wyższą kwotę kredytu, a także otrzymać finansowanie nawet z nieco słabszą zdolnością kredytową. Chcesz dowiedzieć się, jak zaciągnąć pożyczkę hipoteczną pod zastaw mieszkania? A może zależy Ci na minimum formalności? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś!


Pożyczka pod zastaw mieszkania własnościowego - jak dopełnić formalności?

Nie masz doświadczenia w finansach? Podjęcie decyzji o zaciągnięciu kredytu pod zastaw mieszkania nie jest łatwą decyzją, dlatego warto pomyśleć o współpracy z Centrum Finansowym Finaum. Nasz ekspert wyjaśni Ci wszelkie kwestie, które dotyczą kredytu pod zastaw nieruchomości, a także pomoże na etapie starania się o kredyt. Już nie musisz martwić się o formalności dotyczące kredytu pod zastaw domu lub mieszkania. Z nami zrobisz to szybko, sprawnie i przyjemnie.


Kredyt lub pożyczka pod zastaw mieszkania

Kto może starać się o kredyt pod zastaw mieszkania?

Osoba ubiegająca się o kredyt tego typu powinna przede wszystkim mieć pełną własność nieruchomości. Najlepiej, jeśli jest jedynym właścicielem lokum, co nie generuje konieczności posiadania zgody współwłaściciela na zaciągnięcie zobowiązania. Nawet wtedy, kiedy zabezpieczeniem kredytu jest wartość danej nieruchomości, to jednak potencjalny kredytobiorca musi spełnić kilka istotnych warunków, a mianowicie:

 • pełnoletność,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • brak negatywnych wpisów w BIK,
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej,
 • obywatelstwo polskie.

Jak wygląda procedura wnioskowania o kredyt pod zastaw nieruchomości?

Złożenie wniosku o kredyt pod zastaw mieszkania nie różni się znacząco od procedury związanej z ubieganiem się o kredyty hipoteczne. W tym przypadku wymagane są przede wszystkim podstawowe dane dotyczące nieruchomości, która ma zostać zabezpieczeniem długu. Z pomocą eksperta Finaum proces wnioskowania jest jednak o wiele mniej stresujący i łatwiejszy. To tylko kilka kroków, które dzieli potencjalnego kredytobiorcę od pozyskania dodatkowych pieniędzy:

 1. Analiza możliwości finansowych.
 2. Porównanie ofert kredytów i pożyczek pod zastaw mieszkania.
 3. Złożenie wniosku kredytowego wraz z dokumentami.
 4. Podpisanie umowy.
 5. Wypłata należnych środków.

Wnioskowanie o kredyt pod zastaw mieszkania - dokumenty

Na etapie wnioskowania o kredyt pod zastaw nieruchomości, należy dopełnić kilku podstawowych formalności. Przede wszystkim należy przedstawić do wglądu banku takie dokumenty, jak:

 • akt notarialny, który potwierdza prawa do mieszkania,
 • odpis z księgi wieczystej,
 • wypis z rejestru gruntów — dotyczy działki budowlanej.

Warto też dodać, że od samych wnioskodawców banki wymagają dodatkowych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach oraz wyciągów z konta bankowego.

Kredyt pod zastaw nieruchomości czy pożyczka hipoteczna?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, co będzie lepszą formą finansowania — kredyt pod zastaw mieszkania czy pożyczka hipoteczna. Obydwie formy pozyskiwania dodatkowej gotówki wymagają wpisania zabezpieczenia hipotecznego na nieruchomości. Warto jednak dodać, że pożyczkę hipoteczną pod zastaw nieruchomości możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, a sama forma finansowania będzie o wiele tańsza, np. od kredytu gotówkowego. Jeśli chodzi o typowy kredyt pod hipotekę na mieszkanie - pozyskane pieniądze musisz spożytkować wyłącznie na cele związane z nieruchomością, która będzie zabezpieczeniem.


Dlaczego warto wziąć kredyt pod zastaw mieszkania w Finaum?

Przejrzyste procedury weryfikacji kredytobiorców

Wiele form finansowania dostępnych od ręki z zabezpieczeniem na nieruchomości

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie wnioskowania

Profesjonalne doradztwo w zakresie analizy parametrów finansowania

Brak ukrytych opłat za pomoc ekspertów Finaum

Kredyty pod zastaw nawet do 80% wartości nieruchomości

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Czy kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolności kredytowej jest możliwy?

Niestety nie. Pozyskanie kredytu pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej nie jest możliwe. Konieczne będzie wykazanie odpowiednio wysokich dochodów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt pod zastaw mieszkania?

Decydując się na kredyt pod zastaw mieszkania, weź pod uwagę takie parametry finansowania, jak: oprocentowanie, prowizja banku, dostępna kwota kredytu i okres spłaty, obowiązkowe ubezpieczenie.

Czy pomoc eksperta Finaum jest odpłatna?

Pomoc na etapie poszukiwania ofert kredytów pod zastaw nieruchomości oraz na etapie wnioskowania, jest w 100% bezpłatna. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum Finansowym Finaum, a pomożemy Ci za darmo we wszystkich formalnościach!

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu pod zastaw mieszkania?

Do uzyskania kredytu pod zastaw mieszkania potrzebujesz przede wszystkim odpisu księgi wieczystej, wypisu z rejestru gruntów, aktu notarialnego oraz zaświadczeń o dochodach od pracodawców.

Na jaki cel można wziąć pożyczkę pod zastaw mieszkania?

Pożyczki hipoteczne pod zastaw mieszkania są dostępne na dowolnie wybrany cel. Środki te możesz przeznaczyć zarówno na cele związane bezpośrednio z lokum mieszkalnym, jak i inne, np. wakacje dla całej rodziny.

Ile trwa proces weryfikacji wniosków o kredyt pod zastaw nieruchomości?

Współpracując z ekspertem kredytowym Finaum, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze nawet w ten sam dzień, kiedy złożysz wniosek. Wiele jednak zależy od indywidualnych procedur bankowych oraz sytuacji finansowej kredytobiorcy. Kiedy skompletujesz wszystkie niezbędne dokumenty, na pewno mocno przyśpieszysz proces weryfikacji Twojego wniosku.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o kredyt pod zastaw mieszkania

Zobacz inne kredyty w Finaum!

Trudne kredyty

Twoja sytuacja życiowa i finansowa nie jest najciekawsza? Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę, choć niektóre instytucje odmówiły Ci udzielenia kredytu lub pożyczki? Z pomocą eksperta Finaum nawet trudne kredyty nie będą już problemem. Z nami rozwiążesz nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z tzw. trudnymi kredytami dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Kredyt pod zastaw domu

Jedną z ciekawych opcji na pozyskanie dodatkowych pieniędzy jest kredyt pod zastaw domu. Możesz zdecydować się na takie zobowiązanie kredytowe, jeśli potrzebujesz większej gotówki, a kredytodawca wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Zastaw domu pod kredyt to bezpieczna forma pozyskania gotówki, a co najważniejsze – daje możliwość zdobycia nawet większej kwoty kredytu.

Kredyt pod zastaw działki

Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.

Pożyczka gotówkowa

Ubieganie się o pożyczki gotówkowe z pomocą Finaum jest dziecinnie proste. Taka forma finansowania jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. Wystarczy przeanalizować wszystkie dostępne propozycje, a pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności nie zajmie więcej niż kilkanaście minut. Pożyczki gotówkowe najczęściej są przyznawane na dowolnie wybrany cel, choć w przypadku firm wymagane jest, aby pieniądze były przeznaczone na cel związany z działalnością gospodarczą.

Kredyt inwestycyjny

W Finaum proponujemy przede wszystkim ciekawe oferty kredytów inwestycyjnych dla przedsiębiorców. W ten sposób możesz pozyskać dodatkowe pieniądze dla swojej firmy na dowolny cel związany z inwestowaniem w rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła lub zdobyć nowoczesny sprzęt technologiczny dla swojego zakładu przemysłowego, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj propozycje kredytów inwestycyjnych. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, z jakiego korzysta wiele firm w Polsce i na całym świecie!

Kredyt dla zadłużonych

Na tę formę finansowania możesz zdecydować się wtedy, kiedy wykazujesz odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej lub masz negatywne wpisy w BIK. Kredyty dla zadłużonych są przyznawane na podobnych zasadach, jak pożyczki pozabankowe, gdyż są udzielane z uproszczoną formą weryfikacji wniosku.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL