Kredyt dla spółki

W dzisiejszych czasach kredytobiorcą może zostać nawet spółka, a także inne formy działalności gospodarczych. Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać kredyt dla spółki z o.o, a także, dlaczego warto zdecydować się na taką formę finansowania, koniecznie skontaktuj się z ekspertem Finaum! Kompleksowo pomagamy przedsiębiorcom wnioskować o kredyt dla spółek kapitałowych i nie tylko.
Kredyt dla spółki

Kredyty dla spółek są dostępne w różnych konfiguracjach, podobnych jak standardowe oferty finansowanie takie, jak kredyt firmowy. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne spółki, muszą mieć jasno określone źródło dochodów, aby móc zaciągnąć kredyt bankowy dla spółki.

Praktycznie każdy wspólnik może zaciągnąć kredyt obrotowy, gotówkowy lub odnawialny w rachunku bieżącym. Kontaktując się z Finaum, możesz wyszukać w jednym miejscu wiele propozycji finansowania, nawet jeśli zdolność kredytowa spółki nie jest idealna. Sprawdź, w jakich sytuacjach i na jaki cel warto wziąć kredyt dla spółki.

Możliwość finansowania bieżącej działalności spółki

Szansa na utrzymanie płynności finansowej

Wiele ofert kredytów dla spółek dostępnych w jednym miejscu

Opcja pokrycia kosztów inwestycji w spółce

Porozmawiajmy o kredycie dla spółki

Praktycznie każda spółka w Polsce może ubiegać się o przyznanie kredytu gotówkowego, obrotowego lub w rachunku bieżącym. Decydując się na propozycje finansowania przedstawione przez Finaum, możesz nie tylko skorzystać z korzystnej opcji pozyskania dodatkowych środków dla spółki, ale także zdobyć zwykły kredyt dla spółki nawet w jeden dzień!

Warunki, jakie musi spełnić firma, nie są mocno skomplikowane. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem kredytowym Finaum, a otrzymasz rzetelną pomoc praktycznie w każdym zakresie. Przekonaj się jakie to proste podczas rozmowy z nami.


Kto może ubiegać się o kredyt dla spółki w Finaum?

O kredyty dla spółek może ubiegać się praktycznie każdy, kto jest wspólnikiem spółki. Chcesz dowiedzieć się, jakie są podstawowe warunki przyznawania kredytów firmowych? Aby móc zaciągnąć kredyt dla spółki, należy:

 • wykazywać odpowiednio wysoką zdolność kredytową,
 • mieć dobrą historię kredytową spółki,
 • posiadać zgodę wszystkich członków spółki na zaciągnięcie nowego zobowiązania.

Na etapie wnioskowania o nowy kredyt dla spółki, warto wiedzieć, iż instytucje finansowe najczęściej sprawdzają sytuację finansową przedsiębiorstwa. To na tej podstawie ustalana jest całkowita dostępna kwota kredytu lub pożyczki dla spółki.


Na jaki cel bank przyzna kredyt dla spółki?

W Finaum doradzamy, jaką formę finansowania wybrać dla spółki, aby pokryć konkretne cele, które wymagają większych nakładów z firmowego budżetu. Najpopularniejsze kredyty dla spółek pozwalają przeznaczyć pozyskany kapitał na pokrycie kosztów bieżącej działalności, inwestycji, a także budowy nowych nieruchomości — w tym przypadku doskonale sprawdzą się kredyty hipoteczne dla spółek.

Aby utrzymać płynność finansową w spółce i zachować obroty na należytym poziomie, warto zastanowić się nad kredytem obrotowym. Standardowe kredyty dla spółek — gotówkowe, możesz wykorzystać na dowolnie wybrany cel, choć istotne jest to, aby był związany z działalnością przedsiębiorstwa. Pamiętaj — jeśli chcesz otrzymać kredyt dla spółki na naprawdę dobrych warunkach, skontaktuj się z ekspertem Centrum Finansowego Finaum.


Kredyty dla spółek - czym się charakteryzują?

Czym są kredyty dla spółek?

W Polsce coraz popularniejsze stają się kredyty dla spółek, które stanowią ciekawą formę finansowania dla działalności, które potrzebują dodatkowych środków na rozkręcenie biznesu. Warto wiedzieć, że kredyty spółkowe zaliczają się do grupy finansowania dla firm. Najpopularniejsze rodzaje zobowiązań tego typu, to:

 • kredyty gotówkowe,
 • kredyty obrotowe,
 • kredyty odnawialne w rachunku,
 • kredyty inwestycyjne,
 • kredyty hipoteczne.

Oczywiście możliwości jest znacznie więcej, szczególnie kiedy zdecydujesz się na współpracę z Centrum Finansowym Finaum. W ten sposób poznasz szczegóły wszystkich dostępnych ofert finansowania, aby finalnie wybrać tę najkorzystniejszą dla spółki z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, wnioskując o kredyt dla spółki?

Zarówno spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i inne formy prowadzenia działalności gospodarczej mogą ubiegać się o kredyty dla spółek. Należy spełnić jednak kilka podstawowych warunków wymaganych przez kredytodawców, a mianowicie:

 • uzyskiwanie odpowiednio wysokich dochodów w spółce,
 • brak strat w prowadzonej działalności gospodarcze,
 • brak zaległości w opłatach do ZUS i US,
 • dobra historia kredytowa,
 • odpowiednio długi staż — w wielu przypadkach wymagane jest minimum 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej,
 • solidne zabezpieczenie kredytu.

W przypadku spółki pozyskanie odpowiedniej formy finansowania wcale nie musi być skomplikowane. Kontaktując się z ekspertem Finaum, wszelkich formalności dopełnisz nawet w jeden dzień.

Co może być zabezpieczeniem spłaty kredytu dla spółki?

Istnieje wiele form zabezpieczenia finansowania na rzecz kredytodawcy. Może to być: hipoteka, zastaw ogólny, a nawet poręczenie. Kredyt obrotowy dla spółki, a także wiele innych form finansowania niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków zaciągnięcia. Wystarczy, że rada nadzorcza spółki, członkowie zarządu lub wspólnicy podejmą decyzję o zaciągnięciu nowego zobowiązania.

Większość banków chętnie oferuje produkty bankowe dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Warto jednak pamiętać, że starania o kredyt zawsze uzależnione są od indywidualnej sytuacji spółki, a także podejścia eksperta kredytowego. W Finaum zawsze otrzymasz rzetelną pomoc i doradztwo, aby jak najszybciej otrzymać nawet szybki kredyt dla spółki online.


Dlaczego warto wziąć kredyt dla spółki z pomocą Finaum? Sprawdź!

Proste procedury wnioskowania

Pełna pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych

Wiele dostępnych form finansowania dla większości typów spółek

Brak jakichkolwiek kosztów związanych z usługami Finaum

Możliwość porównania wielu ofert kredytów dla spółek w jednym miejscu

Szansa na zdobycie finansowania nawet dla problematycznej spółki

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Jaka spółka bez problemu może wziąć kredyt?

W Polsce kredyty dla spółek są najczęściej przeznaczone dla działalności z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ile trwa procedura weryfikacji wniosku o kredyt dla spółki?

Czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku po jego złożeniu z pomocą eksperta Finaum wynosi nie więcej niż 24 godziny. Najczęściej jednak odbywa się to znacznie szybciej.

Jaką kwotę kredytu dla spółki można pozyskać?

Ograniczenia co do kwoty kredytu spółkowego wynikają głównie z oferty danej instytucji lub zdolności kredytowej spółki. Najlepsze oferty opiewają nawet na setki tysięcy złotych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt dla spółki?

Przed wyborem finalnej oferty finansowania dla spółki, warto wziąć pod uwagę: oprocentowanie, RRSO, prowizję banku, okres kredytowania oraz dostępną kwotę kredytu.

Czy zdolność kredytowa spółki ma wpływ na decyzję banku?

Oczywiście, że tak! Spółki, które mają pewne problemy z płynnością finansową, powinny nawiązać współpracę z ekspertem Finaum, aby poznać wszystkie dostępne opcje finansowania.

Kto może ubiegać się o kredyt dla spółki?

O kredyt dla spółki może się ubiegać każdy prawny przedstawiciel działalności, ale tylko za zgodą zarządu i wszyskich członków spółki.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o kredyt dla spółek

Zobacz inne kredyty w Finaum!

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.

Kredyt pod zastaw działki

Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.

Kredyt inwestycyjny

W Finaum proponujemy przede wszystkim ciekawe oferty kredytów inwestycyjnych dla przedsiębiorców. W ten sposób możesz pozyskać dodatkowe pieniądze dla swojej firmy na dowolny cel związany z inwestowaniem w rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła lub zdobyć nowoczesny sprzęt technologiczny dla swojego zakładu przemysłowego, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj propozycje kredytów inwestycyjnych. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, z jakiego korzysta wiele firm w Polsce i na całym świecie!

Kredyt konsolidacyjny

Chcesz ograniczyć swoje wydatki w związku ze spłatą aktualnych zobowiązań kredytowych i pożyczek? W takim razie skorzystaj z oferty konsolidacji zobowiązań. W Finaum zaproponujemy Ci wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na znaczne zmniejszenie wysokości miesięcznej raty zadłużenia.

Kredyt dla zadłużonych

Na tę formę finansowania możesz zdecydować się wtedy, kiedy wykazujesz odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej lub masz negatywne wpisy w BIK. Kredyty dla zadłużonych są przyznawane na podobnych zasadach, jak pożyczki pozabankowe, gdyż są udzielane z uproszczoną formą weryfikacji wniosku.

Kredyt dla firm

Kredyty firmowe to dobra forma pozyskiwania dodatkowej gotówki dla przedsiębiorstwa. Decydując się na nowe zobowiązanie bankowe w formie kredytu firmowego: inwestycyjnego, obrotowego lub hipotecznego, możesz szybko rozwinąć działalność gospodarczą, a także poprawić płynność finansową. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Finaum.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL