Kredyt konsolidacyjny

Chcesz zmniejszyć swoje miesięczne zobowiązania? Wiele rat kredytów i pożyczek nie pozwala Ci odetchnąć, a Twój domowy budżet jest znacząco obciążony w skali miesiąca? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy. W Finaum znajdziesz najatrakcyjniejsze oferty kredytów konsolidacyjnych, dzięki czemu zamienisz kilka mniejszych zobowiązań w jedno, ale z niższą miesięczną ratą!
kredyt konsolidacyjny

Współpraca z ekspertem Finaum to przede wszystkim szansa na pozyskanie dodatkowego źródła finansowania, dopasowanego do potrzeb konsumenta. Jeśli aktualnie znajdujesz się w ciężkiej sytuacji życiowej i chcesz uniknąć opóźnień w spłacie zobowiązań finansowych, koniecznie zdecyduj się na kredyt konsolidacyjny.

Dowiedz się, jak z pomocą Centrum Finansowego Finaum możesz pozyskać wiele ciekawych ofert konsolidacji od banków. Współpracując z nami, możesz zyskać naprawdę wiele!

 

Możliwość skonsolidowania zarówno kredytów bankowych, jak i pożyczek

Minimum formalności do załatwienia

Szansa na zmniejszenie swoich miesięcznych zobowiązań

Brak ukrytych kosztów i dostęp do przejrzystych ofert

Porozmawiajmy o kredycie konsolidacyjnym

Masz na swoim koncie kredyt gotówkowy, limit na koncie, a może inną formę finansowania, której miesięczna rata jest dla Ciebie zbyt wysoka? Gwarantujemy dogodną ofertę spłaty kredytu, a także jasno przedstawione całkowite koszty kredytu. Porozmawiaj z ekspertem kredytowym Finaum.


Konsolidacja - czy to dobry sposób na ograniczenie zobowiązań?

Zarówno kredyt ratalny, gotówkowy, jak i w formie limitu odnawialnego możesz skonsolidować. Chcesz dowiedzieć się, jak najłatwiej otrzymać kredyt konsolidacyjny? Z pomocą naszego eksperta to naprawdę łatwe. Co ciekawe, kredyt konsolidacyjny online to dobry sposób na zmniejszenie wysokości swoich miesięcznych zobowiązań, a także szansa na pozyskanie dodatkowej gotówki. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt konsolidacyjny i zmniejszyć swoje zobowiązania finansowe, koniecznie przejrzyj ranking kredytów konsolidacyjnych z pomocą eksperta Finaum — gwarantujemy, że nie pożałujesz!


Najlepszy kredyt konsolidacyjny online - tylko w Finaum!

Zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku, aby finalnie wziąć kredyt konsolidacyjny, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych aspektów. Dość istotne jest oprocentowanie kredytu, całkowita kwota do zapłaty oraz Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. To parametry, które mocno wpływają na całkowitą kwotę kredytu. Jeśli skontaktujesz się z Centrum Finansowym Finaum, na pewno znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb!


Ranking kredytów konsolidacyjnych - sprawdź, jak zaciągnąć kredyt!

Kto może wziąć kredyt konsolidacyjny?

Zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniego rozwiązania finansowego, które pozwoli Ci na zmniejszenie miesięcznych rat kredytów i pożyczek, koniecznie dowiedz się, jakie są najlepsze oferty kredytów konsolidacyjnych. W Centrum Finansowym Finaum znajdziesz tylko najlepsze oferty konsolidacji, które pozwalają na zmniejszenie rat miesięcznych kredytów nawet o kilkaset złotych.

O kredyt konsolidacyjny może ubiegać się praktycznie każdy, kto:

  • Ma ukończone co najmniej 18 lat
  • Ma pełną zdolność do czynności prawnych
  • Wykazuje odpowiednio wysoką zdolność kredytową
  • Nie ma negatywnych wpisów w BIK

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego — co to?

Internetowy kalkulator kredytu konsolidacyjnego to narzędzie, które pozwala obliczyć całkowite koszty kredytu. Jeśli chcesz wziąć tani kredyt konsolidacyjny, koniecznie sprawdź z pomocą kalkulatora, jaka będzie Twoja rata kredytu konsolidacyjnego. Kiedy zdecydujesz się wybrać najtańszy kredyt konsolidacyjny z pomocą eksperta Finaum, nie musisz martwić się o całkowite koszty oraz wysokość miesięcznej raty. Specjalista dobierze ofertę kredytu konsolidacyjnego przez internet tak, aby ten spełniał wszelkie Twoje oczekiwania. Warto wiedzieć, iż każdy bank oferuje inne warunki konsolidacji, dlatego warto dokonać porównania ofert, aby finalnie uzyskać kredyt konsolidacyjny na jak najkorzystniejszych warunkach.

Jak dostać kredyt konsolidacyjny? Dowiedz się więcej o warunkach finansowania

Konsolidacja, jaką oferuje kredyt bankowy na połączenie innych zobowiązań, charakteryzuje się podobnymi parametrami, jak inne zobowiązania kredytowe. Kredyt konsolidacyjny w banku pozwala na połączenie zobowiązań bankowych, a w niektórych instytucjach nawet kwoty chwilówek udzielonych przez firmy pożyczkowe. Decydując się na kredyt konsolidacyjny, warto wziąć pod uwagę takie parametry, jak:

  • Oprocentowanie
  • RRSO
  • Kwotę odsetek do spłaty
  • Obowiązkowe bezpieczenie kredytu
  • Maksymalną dostępną kwotę
  • Okres kredytowania

Na podstawie analizy tych danych będziesz w stanie wybrać najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny.

Jak działa kredyt konsolidacyjny?

Zasada działania kredytu konsolidacyjnego jest dość prosta. Składając wniosek kredytowy, musisz jednocześnie dostarczyć do banku dokumenty potwierdzające kwoty innych zobowiązań, które będą podlegać konsolidacji. Na tej podstawie wybrany bank wyda decyzję i przyjęciu wniosku, a następnie ten przejdzie do dalszej weryfikacji. W ramach konsolidacji możesz połączyć kilka mniejszych zobowiązań w jedno większe, ale z niższą miesięczną ratą. Oznacza to, że finalne koszty kredytowania prawdopodobnie będą większe, ale w miesięcznym rozrachunku odczujesz pewną ulgę — w skrajnych przypadkach rata zobowiązania może być nawet o kilkaset złotych niższa. To możliwe, dzięki wydłużeniu okresu kredytowania do maksimum.


Kredyt konsolidacyjny - dlaczego warto skorzystać z oferty Finaum?

Pełne wsparcie w zakresie dopełniania formalności kredytowych

Pomoc w poszukiwaniu najlepszych ofert umowy kredytu konsolidacyjnego

Szybka analiza zdolności kredytowej wnioskodawcy

Brak ukrytych opłat

Szansa na pozyskanie kredytu konsolidacyjnego w kwocie nawet ponad 200 tys. złotych

Możliwość zdobycia dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Czy kredyt konsolidacyjny jest droższy od kredytu gotówkowego?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od indywidualnych parametrów finansowania proponowanych przez instytucje, w której zaciągasz kredyt na konsolidację. Wystarczy przeanalizować podstawowe parametry oferty, aby znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny. Jeśli jednak chcesz połączyć kilka mniejszych zobowiązań w jedno, lepiej wybierz konsolidację, a nie kredyt gotówkowy.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy?

Wiele banków w Polsce proponuje kredyty konsolidacyjne potencjalnym kredytobiorcom. Procedury bankowe są podobne w większości instytucji, dlatego warto skorzystać z pomocy eksperta Finaum, aby proces wnioskowania przebiegał jak najsprawniej i z minimum stresu po stronie wnioskodawcy. Po zbadaniu zdolności kredytowej przez banki oraz weryfikacji złożonych dokumentów — decyzja o przyznaniu konsolidacji może zostać wydana nawet w ten sam dzień.

Kredyt konsolidacyjny na oświadczenie o dochodach — czy to możliwe?

Niestety, ale kredyty konsolidacyjne nie są dostępne wyłącznie na oświadczenie o dochodach. W tym przypadku potrzebne są zaświadczenia o dochodach od pracodawców oraz szereg innych dokumentów, niezbędnych do pozytywnego przejścia procedur bankowych. Najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny, decydując się na pomoc eksperta Finaum, który zadba o to, aby wybrać możliwie najkorzystniejszą ofertę i zmaksymalizować szanse klienta na pozyskanie finansowania.

Co wpływa na koszty kredytu konsolidacyjnego?

Całkowite koszty kredytów konsolidacyjnych są zależne od tego, jaki bank udziela kredyt i na jakich warunkach zostanie przyznane finansowanie. Mowa tu o takich parametrach, jak: RRSO, oprocentowanie, prowizja banku, koszty ubezpieczeń oraz inne koszty wynikające z uruchomienia kredytu.

Jakie zobowiązania można skonsolidować?

Banki w Polsce umożliwiają konsolidację przede wszystkim kredytów gotówkowych, limitów na koncie, kart kredytowych oraz innych zobowiązań, np. pożyczek ratalnych. Niektóre instytucje umożliwiają nawet konsolidację chwilówek! Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny, koniecznie skontaktuj się z Centrum Finansowym Finaum.

Czy można skonsolidować kredyt hipoteczny?

Niestety, ale nie ma możliwości konsolidacji kredytu hipotecznego. Dla osób, które chcą zmienić parametry swoich zobowiązań hipotecznych, proponujemy refinansowanie kredytu hipotecznego do innego banku. Dzięki temu można uzyskać znacznie lepsze warunki spłaty w porównaniu do dotychczasowej oferty.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o kredyty konsolidacyjne

Zabacz inne kredyty w Finaum!

Pożyczka gotówkowa

Ubieganie się o pożyczki gotówkowe z pomocą Finaum jest dziecinnie proste. Taka forma finansowania jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. Wystarczy przeanalizować wszystkie dostępne propozycje, a pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności nie zajmie więcej niż kilkanaście minut. Pożyczki gotówkowe najczęściej są przyznawane na dowolnie wybrany cel, choć w przypadku firm wymagane jest, aby pieniądze były przeznaczone na cel związany z działalnością gospodarczą.

Kredyt dla zadłużonych

Na tę formę finansowania możesz zdecydować się wtedy, kiedy wykazujesz odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej lub masz negatywne wpisy w BIK. Kredyty dla zadłużonych są przyznawane na podobnych zasadach, jak pożyczki pozabankowe, gdyż są udzielane z uproszczoną formą weryfikacji wniosku.

Kredyt dla firm

Kredyty firmowe to dobra forma pozyskiwania dodatkowej gotówki dla przedsiębiorstwa. Decydując się na nowe zobowiązanie bankowe w formie kredytu firmowego: inwestycyjnego, obrotowego lub hipotecznego, możesz szybko rozwinąć działalność gospodarczą, a także poprawić płynność finansową. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Finaum.

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.

Kredyt pod zastaw działki

Kredyt pod zastaw działki to typ finansowania, który pozwala na pozyskanie dodatkowej gotówki, gdzie zabezpieczeniem kredytu będzie działka, np. rolna lub budowlana. Warto dodać, że niektóre kredyty hipoteczne mogą mieć charakter finansowania pod zastaw działki, szczególnie jeśli zabezpieczeniem będzie działka budowlana przeznaczona pod wzniesienie nieruchomości.

Kredyt na chwilówki

Sprawdź naszą propozycję kredytów na spłatę chwilówek, które są udzielane dla osób chcących pozbyć się pozabankowych form finansowania, szczególnie tych krótkoterminowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem Finaum, a bez problemu zdobędziesz kredyt na chwilówki i zapomnisz o swoich problemach finansowych.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL