Kredyt dla firm

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia bieżącej działalności gospodarczej? A może chcesz zdobyć jak najkorzystniejszą ofertę na kredyt inwestycyjny? W takim razie sprawdź propozycję Finaum! Gwarantujemy, że z nami zdobędziesz kredyt firmowy, który całkowicie odmieni sytuację Twojej firmy!
Kredyt dla firm

Wielu przedsiębiorców w dzisiejszych czasach szuka jak najkorzystniejszych ofert finansowania — nie tylko na dowolny cel, ale także na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej czy nawet nowe inwestycje. Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę finansowania, weź pod uwagę okres kredytowania, ustal cel związany z Twoją firmą, a także sprawdź możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Z pomocą eksperta Finaum szybko dopełnisz formalności i otrzymasz kredyt na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą.

Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na kredyty firmowe z Finaum!

Minimum formalności do załatwienia

Wiele ofert finansowania dostępnych w jednym miejscu

Kredyty dostępne zarówno dla małych i dużych firm

Kompleksowa pomoc w dopełnieniu formalności kredytowych

Porozmawiajmy o kredycie firmowym

Decydując się na produkt kredytowy dla firm, musisz wiedzieć, na jakie aspekty zwrócić uwagę, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę. Skontaktuj się ze specjalistą Finaum, a otrzymasz rzetelną pomoc i porównasz ciekawe propozycje kredytów dla nowych firm. Zadzwoń i przekonaj się, że to naprawdę proste!


Kredyt dla nowych firm - dlaczego warto wybrać Finaum?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać nasze Centrum Finansowe Finaum. Proponujemy przede wszystkim korzystne kredyty obrotowe, w rachunku bieżącym, a nawet inwestycyjne dla przedsiębiorców — nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Współpraca z nami to gwarancja znalezienia możliwie najlepszego kredytu inwestycyjnego dla firmy lub innej formy finansowania, która będzie skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na kredyt firmowy, który pomoże rozwinąć Twoją działalność gospodarczą.


Kredyt inwestycyjny dla firm - świetna opcja finansowania

Planujesz szybki rozwój swojej działalności gospodarczej, ale brakuje Ci niezbędnych środków do pokrycia koszów przedsięwzięcia? Standardowy kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku bieżącym może okazać się niewystarczający. W celu zrealizowania inwestycji w budowę nowej hali produkcyjnej lub zakup nowoczesnego sprzętu produkcyjnego, koniecznie zastanów się nad kredytem inwestycyjnym w Finaum. Z naszą pomocą na pewno znajdziesz najlepszą ofertę. Pamiętaj... kredyt inwestycyjny jest doskonałą szansą na rozwój dla małych firm!


Rodzaje kredytów dla firm - z Finaum wybierzesz najlepszą ofertę

Jakie są typy kredytów dla przedsiębiorców?

Obecnie na rynku wyróżniamy zarówno kredyty dla małych firm, jak i dla tych dużych. Nawet osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze mogą ubiegać się o tzw. kredyt dla firmy na start. Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania, koniecznie sprawdź ranking kredytów dla firm. Dzięki temu nie tylko poznasz poszczególne parametry ofert, ale także wybierzesz bank, który proponuje najkorzystniejsze warunki przyznania kredytu firmowego. Najpopularniejsze rodzaje kredytów firmowych w Polsce, to:

  • kredyt obrotowy,
  • kredyt inwestycyjny,
  • kredyt pomostowy,
  • kredyt technologiczny,
  • kredyt w rachunku bieżącym,
  • kredyt konsolidacyjny,
  • kredyt dla firm na start.

Oczywiście odmian produktów finansowych przygotowanych dla przedsiębiorców jest znacznie więcej.

Finansowanie bieżącej działalności firmy — jak zrobić to mądrze?

Kredyt w rachunku bieżącym dostępny jest zarówno dla małych i średnich firm, a nawet korporacji. Aby pokryć podstawowe koszty bieżącej działalności gospodarczej, koniecznie sprawdź nasz ranking kredytów. W ten sposób znajdziesz najkorzystniejszą formę finansowania dla swojego przedsiębiorstwa, a także poznasz oferty pożyczki dla firm, które są przyznawane na preferencyjnych warunkach.

Kredyt na finansowanie bieżącej działalności pozwala na pokrycie kosztów czynszu, wypłat dla pracowników, a także opłat związanych z wynajmem biura dla przedsiębiorstwa. Atrakcyjne kredyty tego typu dostępne są najczęściej dla firm, które wyróżniają się dobrym poziomem płynności finansowej. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tym, aby pozyskać kredyt na firmę, koniecznie skontaktuj się z Finaum. Nawet w ciężkiej sytuacji firmy będziesz mógł liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Firmowe inwestycje pod kontrolą

Jeśli chodzi o firmowe inwestycje, warto wiedzieć, że większość z nich można sfinansować poprzez kredyty inwestycyjne lub technologiczne (o ile dotyczą inwestycji w innowacyjne technologie, np. produkcyjne). Banki i firmy pożyczkowe przyznają finansowanie nawet przedsiębiorcom od pierwszego dnia ich działalności. Uruchomienie linii kredytowej dla swojego przedsiębiorstwa może być jedną z najrozsądniejszych decyzji, szczególnie jeśli chodzi o inwestycje w rozwój. W tym przypadku kredyt zabezpieczony na inwestycję pozwoli na pokrycie wszystkich kosztów przedsięwzięcia, a także rozbicie płatności na wygodne raty, które nie będą obciążać firmowego budżetu.


Kredyt firmowy - dlaczego warto skorzystać z oferty Finaum?

Prosty sposób wnioskowana - wystarczy jeden wniosek.

Finansowanie dostępne na różne cele firmowe.

Duża różnorodność ofert kredytów i pożyczek dla firm.

Szansa na kredyt dla firmy na start działalności.

Możliwość porównania wielu ofert kredytów firmowych w jednym miejscu.

Pełna pomoc ekspertów kredytowych w zakresie dopełniania formalności.

Procedura wnioskowania Finaum - to naprawdę proste!

1

Skontaktuj się z ekspertem Finaum

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się ekspertem kredytowym Finaum, który poprosi o przedstawienie potrzeb kredytowych. Po wstępnej ocenie Twojej sytuacji finansowej, otrzymasz kilka najciekawszych ofert finansowania dopasowanych do swoich potrzeb.

2

Uzupełnij wniosek o przyznanie finansowania

Na podstawie pobieżnej oceny zdolności kredytowej instytucje pozabankowe będą w stanie wydać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania. Wystarczy, że z pomocą eksperta uzupełnisz poprawnie wniosek pożyczkowy/kredytowy, a następnie poczekasz na wydanie decyzji przez instytucję finansującą.

3

Podpisz umowę i ciesz się z dodatkowej gotówki!

Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję od pożyczko- lub kredytodawcy, podpisz umowę, a następnie poczekaj, aż przelew zostanie zaksięgowany na Twoim rachunku bankowym. Najczęściej odbywa się to w ciągu 24 godzin.

Jakie kredyty firmowe dostępne są w ofercie Finaum?

Decydując się na współpracę z Finaum, możesz ubiegać się o kredyty obrotowe, inwestycyjne, w rachunku bieżącym, technologiczne, pożyczki firmowe i wiele innych form finansowania.

Kto może ubiegać się o kredyt firmowy?

O kredyty firmowe może ubiegać się praktycznie każda działalność gospodarcza. Wystarczy przedstawić doradcy odpowiednią dokumentację, przedstawić sytuację finansową przedsiębiorstwa, a następnie złożyć wniosek o przyznanie kredytu lub łatwiej — pożyczki.

Czy nowo otwarta firma może otrzymać finansowanie?

Nowootwarta firma jak najbardziej może ubiegać się o przyznanie finansowania w formie kredytu dla nowych firm lub pożyczki pozabankowej. Wystarczy skontaktować się z ekspertem Finaum i dopasować odpowiednie oferty finansowania.

Co wpływa na finalne koszty kredytu firmowego?

Na całkowite koszty finansowania działalności gospodarczej wpływa przede wszystkim wysokość odsetek, oprocentowanie, RRSO, okres kredytowania oraz przyznana kwota kredytu. Istotny jest także cel finansowania, który znacząco wpływa na parametry kredytu firmowego.

Czy pomoc Finaum w zakresie kredytów firmowych jest odpłatna?

Właściciele firm poszukujących źródła finansowania nie muszą martwić się o żadne dodatkowe koszty w ramach współpracy z Finaum. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za pomoc w poszukiwaniu najciekawszych ofert kredytów firmowych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kredyt dla firmy?

Zanim podejmiesz decyzję o złożeniu wniosku o przyznanie kredytu firmowego, koniecznie skonsultuj się z ekspertem Finaum i przeanalizuj takie parametry finansowania, jak: dostępna kwota kredytu, okres spłaty, oprocentowanie, RRSO, cel kredytowania.

Double-click this headline to edit the text.

Najczęściej zadawane pytania o kredyty firmowe

Zobacz inne kredyty w Finaum!

Kredyty dla spółki

Ciekawą opcją są kredyty firmowe dla spółek, które doskonale sprawdzają się w przypadku spółki akcyjnej, z o.o., komandytowej i wielu innych. Z pomocą eksperta Finaum, można w prosty sposób pozyskać dodatkowe pieniądze dla spółki — nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku do banku lub firmy pożyczkowej.

Kredyt inwestycyjny

W Finaum proponujemy przede wszystkim ciekawe oferty kredytów inwestycyjnych dla przedsiębiorców. W ten sposób możesz pozyskać dodatkowe pieniądze dla swojej firmy na dowolny cel związany z inwestowaniem w rozwój przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła lub zdobyć nowoczesny sprzęt technologiczny dla swojego zakładu przemysłowego, koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj propozycje kredytów inwestycyjnych. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, z jakiego korzysta wiele firm w Polsce i na całym świecie!

Kredyt konsolidacyjny

Chcesz ograniczyć swoje wydatki w związku ze spłatą aktualnych zobowiązań kredytowych i pożyczek? W takim razie skorzystaj z oferty konsolidacji zobowiązań. W Finaum zaproponujemy Ci wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na znaczne zmniejszenie wysokości miesięcznej raty zadłużenia.

Pożyczka gotówkowa

Ubieganie się o pożyczki gotówkowe z pomocą Finaum jest dziecinnie proste. Taka forma finansowania jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. Wystarczy przeanalizować wszystkie dostępne propozycje, a pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności nie zajmie więcej niż kilkanaście minut. Pożyczki gotówkowe najczęściej są przyznawane na dowolnie wybrany cel, choć w przypadku firm wymagane jest, aby pieniądze były przeznaczone na cel związany z działalnością gospodarczą.

Kredyt dla zadłużonych

Na tę formę finansowania możesz zdecydować się wtedy, kiedy wykazujesz odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej lub masz negatywne wpisy w BIK. Kredyty dla zadłużonych są przyznawane na podobnych zasadach, jak pożyczki pozabankowe, gdyż są udzielane z uproszczoną formą weryfikacji wniosku.

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania są o tyle ciekawą opcją, iż pozwalają na pozyskiwanie dodatkowych środków nawet w większych kwotach bez wystarczającej zdolności kredytowej. Finansowanie pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest dobrą opcją dla każdego, kto potrzebuje większej sumy pieniędzy i jest w stanie przeznaczyć swoją nieruchomość w zastaw, jako zabezpieczenie finansowania.

Skontaktuj sie z nami


PROJEKT STRONY WWW I OPIEKA MARKETINGOWA:
RIKONA.PL